Прем'єр Угорщини назвав себе "перешкодою для реформ" та подав у відставку

У зв'язку з непопулярністю угорського уряду під час фінансової кризи його голова Ференц Дюрчань подав у відставку.

Прем'єр-міністр Угорщини Ференц Дюрчань в суботу, 21 березня, подав у відставку. Він вважає себе перешкодою в проведенні економічних і соціальних реформ.

"Я закликаю сформувати новий уряд з новим прем'єр-міністром", - заявив Дюрчань під час партійного конгресу (він є лідером правлячої Угорської соціалістичної партії) в Будапешті.

"Прошу конгрес уповноважити голову партії, правління і голову парламентської групи підготувати кандидатуру нового прем'єр-міністра", - додав прем'єр.

Він зазначив, що піде у відставку у зв'язку з непопулярністю його уряду під час фінансової кризи і пообіцяв офіційно повідомити про своє рішення парламент в понеділок.

Ім'я свого можливого наступника Дюрчань не оголошував.

Рейтинг Дюрчаня впав до рекордно низької позначки через підвищення податків і скорочення соціальних виплат.

На початку березня угорський прем'єр оголосив, що без допомоги ЄС в країнах Східної Європи безробітними залишаться більше п'яти мільйонів людей, а Євросоюз буде розділений "залізною завісою".

Так він прокоментував рішення Єврокомісії відхилити прохання Угорщини надати фінансову допомогу країнам Східної Європи у розмірі 190 мільярдів євро.

Угорщина входить до переліку країн, які особливо постраждали від фінансової кризи. В жовтні минулого року країна отримала від МВФ кредит у розмірі 25,1 мільйонів доларів.

Читайте також:

Росія збудує в Угорщині газосховище

Єврокомісія готова надати допомогу будь-якій державі ЄС

Угорщина оцінила свої збитки від "газової кризи"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: