Прем'єр Японії відмовився отримувати зарплату, поки не мине ядерна криза

Щомісячна зарплата японського прем'єра становить близько 3,3 мільйони ієн. Окрім неї прем'єр щомісячно отримує різні розміри допомоги на суму близько 2 мільйонів ієн.

Прем'єр-міністр Японії Наото Кан оголосив про намір відмовитися від заробітної плати до закінчення ядерної кризи в країні.

За різною інформацією, щомісячна зарплата японського прем'єра становить близько 3,3 мільйони ієн (більше 40 тисяч доларів). Окрім заробітної плати прем'єр щомісячно отримує різні розміри допомоги на суму близько 2 мільйонів ієн (близько 25 тисяч доларів).

За словами Наото Кана, він має намір відмовитися від отримання щомісячної заробітної плати вже з червня. При цьому, японський прем'єр не уточнив, чи відмовляється він також і від належної йому щомісячної допомоги.

Раніше повідомлялося, що 76% жителів Японії вважають, що Наото Кан недостатньо проявив себе як керівник уряду після руйнівного землетрусу і аварії на АЕС "Фукусіма-1". При цьому опозиція закликала прем'єр-міністра піти у відставку.

Нагадаємо, після потужного землетрусу 11 березня через відмову системи охолоджування на АЕС "Фукусіма-1" всталися вибухи на першому, другому і третьому енергоблоках, пізніше сталися вибух і кілька загорянь на четвертому енергоблоці.

Читайте також:

Тисячі японців в Токіо зажадали закрити всі АЕС в країні

Більшість японців виступає за відставку прем’єра

Влада Японії вибирає нову столицю для країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: