Прем'єр Японії виступив з екстреним зверненням до нації

Прем'єр-міністр Японії Наото Кан заявив, що країна зіткнулася з найважчою кризою з часів Другої світової війни, але закликав не панікувати.

Прем'єр-міністр Японії Наото Кан виступив з екстреним зверненням до нації – він закликав не панікувати і запевнив, що уряд надає достовірну і повну інформацію про ситуацію, яка склалася в країні після потужного землетрусу і цунамі 11 березня.

"Наша країна зіткнулася з найважчою кризою з часів Другої світової війни. Проте нам не можна впадати в паніку. Весь світ допомагає нам. Ситуація на АЕС "Фукусіма" залишається важкою. Пожежники і поліцейські ризикують своїми життями, щоб запобігти катастрофі", - заявив прем'єр.

Коментуючи чутки про те, що японський уряд нібито приховує правду про події і не до кінця інформує японців, прем'єр підкреслив, що вся інформація, яку отримує уряд, стає надбанням мешканців країни і міжнародного співтовариства.

Свою промову прем'єр закінчив словами подяки на адресу своїх співвітчизників, які продовжують мужньо боротися з катастрофічними наслідками стихійного лиха.

Зараз усі зусилля влади та фахівців спрямовані на заливання водою реакторів на АЕС "Фукусіма-1", де вийшла з ладу система охолодження і відбувається витік радіації.

Агентство з ядерної безпеки Японії підвищило рівень ядерної загрози на АЕС з 4-го до 5-го рівня за семибальною шкалою. До цього іноземні експерти одноголосно стверджували, що уряд Японії недооцінює масштаби ядерної кризи в країні.

Нагадаємо, 11 березня в Японії стався потужний землетрус, який викликав цунамі. Загинули більше 6,5 тисячі людей, понад 10 тисяч вважаються зниклими безвісти, але шанси знайти їх живими практично нульові.

Слідкуйте за новинами про наслідки цунамі та ядерну катастрофу в Японії тут.

Читайте також:

У 30-кілометровій зоні навколо "Фукусіми" рівень радіації перевищує норму в 750 разів

Битву за "Фукусіму" ведуть ліквідатори-"камікадзе": 5 з них уже загинули

У Японії закінчилося паливо для крематоріїв

Японці визнали поразку в битві з атомом: нам залишається тільки молитися

ВідеоЯпонія зіткнулася з найважчою кризою з часів Другої світової війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: