Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прем'єра Сербії евакуювали після того, як знайшли гранатомет біля дому його батьків

Не так давно прем'єр Вучич повідомив про затримання сербів, що готували переворот у Чорногорії і ймовірно співпрацювали з росіянами.

У суботу, 29 жовтня, прем'єр-міністра Сербії Александара Вучича та його сім'ю евакуювали до засекреченого місця після того, як біля будинку його батьків, куди часто навідувався Вучич, знайшли схованку зі зброєю.

Про це повідомили місцеві поліцейські, передає Reuters.

Серед знайденої в кущах неподалік Белграда зброї виявили ручні гранати, снайперські гвинтівки з патронами і навіть ракетний гранатомет. 

"Прем'єр-міністр наразі у безпеці, його родина також. Це насторожує, що зброю знайшли саме в тому місці, де кортеж прем'єра має сповільнюватися до 10 км на годину", — сказав міністр внутрішніх справ Небойша Стефанович.  

За припущенням журналістів Reuters, ця ситуація посилює  і без того напружену атмосферу в регіоні, пов'язану з мігрантською кризою в Європі. До всього, це сталося, ще й коли балканські країни звинувачують одна одну у втручанні у внутрішні справи. 

Вучич, своєю чергою, жодним чином таку "пригоду" досі не прокоментував. 

Між іншим, безпеку навколо сербського прем'єр-міністра і вищих посадових осіб посилили після того, як 2003 року вбили Зорана Джинджича, першого прозахідного голову уряду після повалення екс-сильного Слободана Мілошевича 2000 року.

Нагадаємо, нещодавно із Сербії було депортовано кілька громадян РФ "за участь у підготовці терористичних акцій у Чорногорії". Згодом прем'єр-міністр країни Александар Вучич представив деталі плану захоплення державних закладів Чорногорії. За його словами, терористам сприяв "іноземний фактор". Наразі сербів, що готували переворот у сусідній Чорногорії, затримали. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції