Прес-служба Путіна повідомила про привітання від Макрона, в Парижі про це жодного слова

Прес-служба Путіна повідомила про привітання від Макрона, в Парижі про це жодного слова

Фото: Reuters

Президент Франції заявив про прихильність територіальній цілісності України.

Президенти Франції і Росії Еммануель Макрон і Володимир Путін у понеділок провели телефонну розмову. Кремль повідомив про те, що Макрон привітав Путіна з перемогою на виборах, однак у повідомленні Єлисейського палацу про привітання немає жодного слова.

"Макрон привітав Путіна з перемогою на президентських виборах і висловився на користь продовження спільної роботи з подальшого розвитку багатопланового російсько-французького співробітництва", - йдеться в повідомленні Кремля, передає "Інтерфакс".

Прес-служба Єлисейського палацу повідомляє, що Макрон від імені Франції побажав Росії і росіянам "політичної, демократичної, економічної і соціальної модернізації країни", передає Meduza.

Лідери Китаю, Венесуели та Куби привітали Путіна із перемогою на виборах

Лідери Китаю, Венесуели та Куби привітали Путіна із перемогою на виборах

Макрон і Путін обговорили ситуацію в Україні, Сирії та замах на колишнього розвідника Сергія Скрипаля в Британії.

Зокрема, французький президент заявив про прихильність його країни територіальній цілісності України.

"Президент Республіки нагадав, що Франція, як і раніше твердо прихильна повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів і ефективної реалізації мінських угод якомога швидше", - йдеться в повідомленні Єлисейського палацу.

Що стосується ситуації з отруєнням Скрипаля, то Макрон закликав Путіна пролити світло на те, хто відповідає на "цю неприйнятну атаку". Російський президент у відповідь вказав на "бездоказовий характер висунутих звинувачень на адресу Росії" і підтвердив готовність до проведення спільних розслідувань того, що сталося.

Нагадаємо, 18 березня в Росії відбулися вибори президента. За даними Центральної виборчої комісії РФ, явка склала 59,93%. Кандидат у президенти Росії Володимир Путін лідирує на виборах, отримуючи 76,41% голосів після опрацювання 90% протоколів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація