Преса КНДР надрукувала перше фото наступника Кім Чен Іра

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ір почав часто з'являтися на публіці із молодою людиною, яку вважають його сином та наступником.

На шпальтах північнокорейської центральної газети "Нодон сінмун" з'явилося зображення чинного лідера країни Кім Чен Іра в супроводі якогось молодого чоловіка 30-40 років. Японські журналісти дійшли висновку, що це і є його син та ймовірний майбутній наступник Кім Чен Ун.

У такому випадку це перша фотографія дорослого сина Кім Чен Іра, що з'явилася у пресі КНДР. Досі ЗМІ надрукували лише кілька його дитячих фотографій, проте їхню достовірність важко підтвердити.

Минулого року на японському телебаченні також продемонстрували знімок людини, яким, імовірно, був Кім Чен Ун, проте тоді ці припущення не підтвердилися.

Сумніви виникли і в зв'язку з останньою фотографією. Представники південнокорейського уряду спростували припущення, зроблене японськими журналістами.

За даними, на фотографії поруч з Кім Чен Іром стоїть головний інженер сталеливарної фабрики в північній провінції країни, на яку глава держави прибув з візитом. За словами одного з високопоставлених чиновників в Південній Кореї, ця людина часто супроводжує Кім Чен Іра: за останні 14 місяців вони зустрічалися вже тричі.

Зараз синові Кім Чен Іра має бути майже 30 років. Саме йому пророкують керівництво країною після батька, хоча нічого про його теперішню діяльність невідомо.

На початку червня минулого року сеульська розвідка повідомила депутатам Південної Кореї про отримані повідомлення, нібито Кім Чен Ун стане спадкоємцем лідера КНДР.

Про те, що Кім Чен Ір визначився зі своїм наступником, свідчать і непрямі дані. Так, на новорічному концерті, який демонстрували на центральному північнокорейському телебаченні 31 грудня, прозвучала патріотична пісня "Звук кроків", присвячена Кім Чен Уну. А його день народження було оголошено у Північній Кореї національним святом.

Читайте також:

США відвели Кім Чен Іру три роки життя

Кім Чен Ір заховав "на чорний день" 4 млрд доларів у банках Європи

У КНДР почалася піар-кампанія сина Кім Чен Іра

Кім Чен Ір призначив свого молодшого сина головою таємної поліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: