Престиж європейських університетів відновлюють

Європейська комісія протягом 5 років – з 2009 по 2013 – виділить 950 млн. євро на навчальні програми в рамках Erasmus Mundus II.


Erasmus Mundus II – це друга частина європейської програми співпраці з третіми країнами в галузі освіти. Раніше бюджет програми складав 230 млн. євро.

Як передає власний кореспондент УНІАН в Брюсселі, про це повідомили сьогодні на спільній прес-конференції комісари ЄС з питань освіти, культури та молоді Ян Фігель та з питань зовнішніх відносин і Європейської політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер.

”Програма Erasmus Mundus успішно розвивається з моменту її початку в 2004 році, сприяючи створенню високоякісних магістерських курсів в Європі та залученню найкращих студентів з третіх країн до європейських університетів”, - сказав Ян Фігель. 

“За останні роки Erasmus Mundus довів свій потенціал як серйозного інструменту розвитку вищої освіти”, - додала Беніта Ферреро-Вальднер.

Метою інтенсифікації програми є відновлення престижу європейських університетів у світі. Збільшення бюджету майже вчетверо дасть можливість великій кількості студентів з-поза меж ЄС навчатися в престижних європейських університетах.

Близько чотирьох тисяч іноземних студентів з більше 100 країн, що не є членами ЄС (в основному з Індії, Китаю, Бразилії і Росії), вже навчаються в європейських університетах, і близько тисячі іноземних студентів одержали грант на навчання в країнах поза зоною ЄС. Більше 500 викладачів з неєвропейських країн, переважно з Китаю й США, дістали можливість читати лекції або проводити дослідження в університетах Європи.

За перші три навчальні роки роботи програми Erasmus Mundus – з 2004 року – в ній взяли участь 2325 студентів з понад 100 країн і 323 університети в ЄС на за його межами.
У вересні цього року 1826 студентів навчатимуться в рамках обмінів за програмою Erasmus Mundus.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: