Претендент на місце Назарбаєва провалився на іспиті з мови

Кайсаров допустив 28 помилок у двохсторінковому письмовому завданні, читанням художнього тексту комісію не вразив, а в усному виступі не розкрив тему.

Претендент на пост президента Казахстану Валіхан Кайсаров не зможе взяти участі у виборах глави держави через слабке знання державної мови.

Голова лінгвістичної комісії Мирзатай Жолдасбеков розповів, що Кайсаров допустив 28 помилок у двохсторінковому письмовому завданні, читанням художнього тексту комісію не вразив, а в усному виступі не розкрив тему.

"Ми дійшли висновку, що претендент Кайсаров не володіє вільно державною мовою", - зазначив чиновник.

Політик ще до іспиту підозрював, що сприятливо ця історія для нього не закінчиться. За його словами, з минулих виборів вимоги до претендентів помітно посилилися, зокрема, зменшився час самого іспиту і одночасно ускладнились завдання.

Знання державної мови - одна з обов'язкових вимог до осіб, які бажають балотуватися в президенти Казахстану.

Кайсаров намагався поборотися за цей пост і на минулих виборах, проте в 2005 році йому було відмовлено в реєстрації через брак в оформленні документів.

Чинний глава держави Нурсултан Назарбаєв іспит з казахської мови не складав, проте відомо, що в 2005 році він чудово впорався з поставленими завданнями.

Вибори президента Казахстану призначені на 3 квітня.

Читайте також:

Від урядовців вимагають скласти іспит з української мови перед телекамерами

На прохання говорити українською донецький губернатор послав хлопця до Івано-Франківська

Європа забракувала резонансний законопроект про мови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: