Президент Болівії оголосив голодування. Він жуватиме листя коки

Ексцентричний Ево Моралес оголосив голодування: парламент не хоче ухвалювати закон, який допоможе йому знову очолити державу. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президент Болівії Ево Моралес оголосив голодування. Його підтримали лідери низки громадських організацій та профспілок. Таким чином президент і його прихильники висловлюють протест проти дій Конгресу, який затримує ухвалення нового закону про вибори.

Наскільки жорсткою буде голодування Моралеса, не повідомляється. Проте Associated Press зазначає, що зазвичай в Болівії люди, які оголосили голодування, дозволяють собі пити воду і жувати листя коки, що проганяють відчуття голоду. При цьому варто зауважити, що Моралес є великим прихильником коки і навіть вимагав легалізувати її на засіданні ООН, присвяченому боротьбі з наркотиками.

Закон, ухвалення якого в такий спосіб домагається болівійський президент, дозволить йому знову балотуватися на посаду глави держави.

Нагадаємо, в лютому 2009 року в Болівії вступила в силу схвалена всенародним референдумом нова конституція. Нею скасовано закон, згідно з яким одна людина не може двічі поспіль обіймати посаду президента. Якщо замість цього закону буде прийнятий іншій, що закріплює положення нової конституції, Моралес з великою вірогідністю переможе на виборах в грудні 2009 року і очолюватиме країну до 2015 року.

Якщо цей закон не ухвалять найближчим часом, проведення грудневих виборів взагалі опиниться під загрозою. Блокують документ опозиційні парламентарії.

Читайте також:

Президент Болівії зжував лист коки перед комісією ООН з наркотиків

Президенту Болівії виправили ніс

Президент Болівії вважає, що в армії та поліції багато шпигунів

Президент Болівії забрав землю в багатих і віддав бідним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: