Президент Болівії порівняв журналістів з вувузелою

Ево Моралес порівняв галасливих журналістів, які зустрічали його біля президентського палацу, з південноафриканською дудкою вувузела.

Президент Болівії Ево Моралес порівняв галасливих журналістів, які зустрічали його біля президентського палацу, з південноафриканською дудкою вувузела, яка наробила багато шуму на чемпіонаті світу з футболу в ПАР.

Оглушливий рев вувузели супроводжував кожну гру ЧС-2010 у ПАР. Монотонний музичний акомпанемент викликав бурхливу полеміку в пресі і численні заклики з вимогою заборонити проносити на трибуни ці інструменти.

Як зазначають місцеві видання, преса чекала болівійського лідера біля входу в президентський палац. Коли журналісти побачили Моралеса, вони почали голосно кричати, перебиваючи один одного і намагались привернути увагу президента.

"Це вже не фермерські курчата, це південноафриканські вувузели", - сказав Моралес, сідаючи в автомобіль.
Раніше Моралес називав місцеву пресу "фермерськими курчатами" і "папарацці".

За словами Моралеса, прес-конференції за участю іноземних журналістів завжди проходять організовано, в той час як болівійські журналісти, "коли їм треба поставити запитання, починають перекрикувати один одного, як фермерські курчата, і незрозуміло, кому з них відповідати".

За оцінками South African Medical Journal, одна вувузела здатна виробляти на виході шум до 122 децибел. Згідно з нормами, встановленими Всесвітньою організацією охорони здоров'я, щоб уникнути негативного ефекту для здоров'я люди не повинні більше 30 секунд зазнавати впливу шуму, рівень якого складає 106 децибел.

Читайте також:

Президента Болівії отруїли його власні кухарі

Ево Моралес зіграв внічию з Анатолієм Карповим

У Болівії Моралес вдруге став президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: