Президент Бразилії виступив на захист засновника WikiLeaks

Президент Бразилії висловив здивування відсутністю акцій протестів проти увязнення Ассанжа та виступив на захист діяльності засновника WikiLeaks.

Президент Бразилії Луїс Ігнасіо Лула да Сілва виступив на захист засновника WikiLeaks Джуліана Ассанджа, який знаходиться в лондонській в'язниці, повідомляють британські ЗМІ.

Виступаючи на прес-конференції в столиці країни, місті Бразиліа, президент висловив солідарність щодо публікації WikiLeaks конфіденційного листування Держдепартаменту США і заявив протест проти "обмеження свободи висловлювання" у зв'язку зі спробами припинити діяльність цієї організації.

За словами президента да Сілви, його здивувало, що арешт Джуліана Ассанджа не викликав широкі протести в усьому світі. "Цей хлопець з WikiLeaks був арештований, і я не бачу, щоб хтось протестував на захист свободи самовираження", - сказав глава бразильської держави.

"Не видно нічого, ніяких виступів на підтримку свободи слова та проти ув'язнення хлопця, який робив свою роботу краще, ніж багато послів ", - заявив Луїс Ігнасіо Лула да Сілва.

Як відомо, Джуліан Ассандж був заарештований за ордером, виданим прокуратурою Швеції, де його підозрюють у згвалтуванні.

Однак прихильники WikiLeaks вважають, що справжньою причиною арешту стало прагнення урядів ряду держав припинити публікацію цією організацією секретного листування Держдепартаменту США, яке викликало гнів американської влади.

Прихильники Ассанджа вказують на те, що звинувачення на його адресу носять досить хиткий характер, і що шведська юстиція до цих пір не пред'явила йому офіційні звинувачення.

У той же час ряд американських політиків закликали стратити Ассанджа і порівняли його з Усамою бен Ладеном.

Читайте також:

Секс-файли Wikileaks

WikiLeaks розколовся, соратники Ассанжа "повстали" проти культу особи

Польща закликала США не допустити захоплення Росією територій України

Витік секретної інформації: НАТО підготувало план захисту від Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: