Президент Бразилії закликав припинити карантин та назвав коронавірус "легким грипом"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Болсонару переконаний, що більшість перехворіє у легкій формі.

Президент Бразилії Жаїр Болсонару у своєму зверненні до нації 24 березня закликав мера Ріо-де-Жанейро і губернатора Сан-Паулу покінчити з карантинними заходами через коронавірус.

Як пише DW, Болсонару назвав коронавірус "легим грипом»", розкритикував ЗМІ за поширення страхів і заявив, що регіональна влада повинна покінчити з концепцією "випаленої землі", як він назвав введені проти епідемії заходи.

"У групі ризику люди за шістдесят. Навіщо закривати школи?", — обурився президент.

Президент переконаний, що ситуація зі смертністю від коронавірусу в Італії не повториться в Бразилії, оскільки в Латинській Америці молоде населення і тепліший клімат.

Президент країни також заявив, що більшості людей нема чого боятися, оскільки вони "перехворіють у легкій формі".

Зазначимо, що у Бразилії зафіксували 2 247 випадків коронавірусу, померло від інфекції 46 людей, а вилікувалися лише двоє.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Відео Як світові лідери протистоять пандемії коронавірусу та що відбувається на політичній арені США — влог "Сніданку з 1+1"

Світові лідери радикальні і категоричні. Деінде крім закриття метро вводять армію. Всюди переважно масова взаємопідтримка, тільки в Україні переважно масове неприйняття реальності. Винні всі — влада, що закриває метро і вводить карантин, бізнес, що банкрутує, літні люди винні через те, що за них страшно. Захисна реакція — сховатись і шукати винних. Китайці та італійці показують, що так це не працює. Лише сувора дисципліна і взаємопідтримка. Особливо цікаво разом зі світом змінюється політична культура. Полігоном стали Сполучені Штати. У розпал коронавірусу там продовжується президентська гонка.

Як світові лідери протистоять пандемії коронавірусу та що відбувається на політичній арені США — влог "Сніданку з 1+1"

Залиште свій коментар

Вибір редакції