Президент Чечні закликав мусульман до війни з ваххабізмом

Кадиров назвав ваххабітів тими, хто втратив людську подобу і вирізає його братів та сестер. Тому, на його думку, з ними портібно воювати.

"Якщо ми хочемо викорінити це зло, боротьба проти нього повинна носити жорсткий і безперервний характер", - цитує прес-служба уряду Чечні заяву Рамзана Кадирова, який закликає мусульман виступити проти ваххабізму.

"Я твердо переконаний у тому, що мусульмани Північного Кавказу та Росії в цілому знайдуть у собі сили і волю, щоб усвідомити небезпеку реакційного ваххабізму і не дати бандитам, які втратили людську подобу, нескінченно проливати кров наших братів і сестер", - заявив Кадиров у зв'язку з убивством в Черкеську заступника голови Духовного управління мусульман Карачаєво-Черкесії й Ставропілля Ісмаїла Бостанова.

Кадиров висловив співчуття родині Бостанова, і подякував за безкомпромісну боротьбу з тими, хто, "прикриваючись ісламськими гаслами, здійснює жорстокі вбивства, теракти, компрометує нашу релігію".

Він нагадав, що від ворогів Ісламу загинули перший президент Чечні Ахмат Кадиров, сотні і тисячі його соратників.

Нагадаємо, Кадиров недавно заявив: "Я хочу добитися більшого, ніж хто-небудь інший, для свого народу. Я несу відповідальність за свій народ. Я повинен добиватися, я повинен вимагати, я повинен просити, аби люди від цього отримали задоволення. Я повинен робити так, щоб у нас не було жодної людини на вулиці, аби всі отримали житло, робочі місця, аби дітям було, де грати, де веселитися, аби вони могли повністю здобути освіту, спорт, туризм розвивати, культуру. Для чого я президент? Для того, щоб робити все це".

Читайте також:

Кадиров закликав чеченців не зважати на закон та брати двох дружин

Президента Чечні звинуватили у вбивстві правозахисниці

Влада Чечні відхрещується від переговорів з сепаратистами

У Чечні знову ввели режим контртерористичної операції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: