Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент Філіпін засвідчив, що він власноруч застрелив трьох наркоторговців

За словами Дутерте, це не геноцид, а боротьба зі злочином.

Президент Філіппін Родріго Дутерте підтвердив, що коли він був мером міста Давао, він власноруч застрелив трьох наркоторговців. Про це повідомляє ВВС.

"Я вбив близько трьох з них ... Я не знаю, скільки з випущених мною куль увійшло в їхні тіла. Це сталося, і я не можу брехати про це", - сказав Дутерте.

Також філіппінський очільник спростував чутки про те, що він нібито вбивав тих, хто здавався поліції добровільно.

Зазначається, що раніше Дутерте стверджував, що своїми вбивствами він подавав приклад поліцейським, щоб надихнути їх на активнішу боротьбу з наркоторговцями.

Видання також зазначає, що представник президента Мартін Анданар стверджує, що президент Філіппін не є вбивцею, а його заяви лише частина жорсткої риторики.

Також повідомляється, що у вересні колишній кіллер з Філіпін Едгар Матобато заявив, що під час 20-ти річного головування у місті Давао Дутерте наказував вбивати злочинців та опонентів без суда і слідства. Крім того, за словами Матобато, він особисто проводив інструктаж найманим вбивцям, як необхідно вбивати.

За інформацією Reuters, Дутерте стверджує що це не вбивства через расову чи релігійну приналежність, чи через політичні переконання.

"Це не геноцид, мова йде про злочин. Це не підпадає під статут Міжнародного кримінального суду," - сказав Дутерте.

Також очільник Філіппін заявив, що боротиметься з наркоторовцями до кінця свого президентського терміну.

Від 1 липня, момента, коли Дутерте було призначено президентом Філіппін, більше 2 тис. людей загинули від поліцейських операцій по боротьбі з наркотиками. Та більш 3 тис. людей померли від рук найманих вбивць.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що через масові вбивства Дутерте загрожує імпічмент. Для оголошення імпічменту необхідна третина голосів філіппінських сенаторів, при цьому з 293 сенаторів опозиційних - лише 50.

Відео Родріго Дутерте зізнався у вбивствах, скоєних під час керівництва містом Давао

Залиште свій коментар

Вибір редакції