Глава Гондурасу висунув ультиматум організаторам перевороту в країні

Мануель Селайя востаннє попросив в.о. обов’язки глави Гондурасу поступитися йому місцем. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Повалений глава Гондурасу Мануель Селайя заявив, що якщо на цьому тижні тимчасовий уряд країни після закінчення нового раунду переговорів не відновить його в президентських правах, він вважатиме діалог таким, що провалився.

"Я оголошую ультиматум уряду, що прийшов до влади в результаті перевороту. На останній із зустрічей на цьому тижні в Коста-Ріці вони повинні виконати (прийняту ОАГ і ООН) резолюцію (по поверненню мені влади). Інакше переговори вважатимуться такими, що провалилися", - заявив Селайя на прес-конференції в Манагуа.

Перший раунд переговорів з врегулювання конфлікту в Гондурасі, який продовжувався в Сан-Хосе два дні, - 9 і 10 липня, завершився безрезультатно. Селайя і тимчасово виконуючий обов'язки президента Гондурасу Роберто Мічелетті відмовилися від особистого спілкування, але обидва провели окремі зустрічі з президентом Коста-Ріки Оскаром Аріасом, який виступає офіційним посередником в врегулюванні політичної кризи в Гондурасі.

У свою чергу Роберто Мічелетті заявляє, що Селайя не зможе повернутися до влади ні за яких умов.

Представники Селайі заявили, що чергові зустрічі зацікавлених сторін пройдуть 18 або 19 липня.

Нагадаємо, військові підняли заколот і захопили владу в Гондурасі в ніч на 28 червня. Вони насильно вивезли до Коста-Ріки президента Мануеля Селайю, а кермо влади передали голові парламенту Роберто Мічелетті.

Читайте також:

Нікарагуа заборонила літаку в.о. президента Гондурасу пролетіти над своє територією

Міністр закордонних справ Гондурасу назвав Обаму "негреням"

Два президенти Гондурасу погодилися на переговори

Скинутий президент Гондурасу створює уряд у вигнанні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: