Президент Гондурасу закликав США силою повернути йому посаду

Повалений глава Гондурасу вважає, що Вашингтон має діяти жорсткіше і допомогти йому повернутися в країну.

Повалений президент Гондурасу Мануель Селайя закликав США зробити жорсткі кроки і допомогти йому знов стати главою держави.

Виступаючи в Бразилії, Селайя відмітив, що Вашингтон засуджує зроблений в Гондурасі державний переворот, проте, на його думку, американська влада може і повинна діяти набагато жорсткіше в ситуації, що склалася.

Він нагадав, що для Гондурасу США є найбільшим торгівельним партнером, і посилювання торгівельних санкцій проти цієї латиноамериканської країни може стати значним важелем тиску на організаторів військового перевороту.

Уряд Барака Обами вже притримав 18 мільйонів доларів, виділених раніше в якості допомоги економіці Гондурасу.

Раніше "тимчасовий президент" Гондурасу Роберто Мічелетті закликав уряд США не вводити економічних санкцій проти країни.

Нагадаємо, 28 червня військові в Гондурасі влаштували заколот і насильно вивезли президента Мануеля Селайю до Коста-Ріки. Наступного дня Національний конгрес країни одноголосно обрав голову парламенту Роберто Мічелетті тимчасово виконуючим обов'язки президента.

"Уряд де-факто" наполягає, що усунений від влади президент буде негайно арештований, як тільки ступить на територію Гондурасу.

Читайте також:

У Гондурасі після футбольного матчу застрелили фанатів

Поліцію Гондурасу звинуватили у вбивстві протестувальника

Гондурас просить не вводити проти нього економічних санкцій

В Гондурасі з лікарні втекли хворі на грип А/H1N1

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: