Президент Грузії заявив про "низькі стандарти" під час проведення виборів у країні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На них перемогла кандидатка від провладної партії.

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі висловив занепокоєння проведенням президентських виборів у країні та заявив про "низькі стандарти" цього процесу.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Спостерігаючи за вчорашніми виборами і спираючись на оцінку моніторингових організацій, я дуже стурбований різким падінням демократичного рівня в другому турі та однозначно стверджую, що вибори в Грузії в майбутньому не повинні мати таких стандартів", - заявив він.

Нагадаємо, у Грузії в середу, 28 листопада, відбулося голосування на другому турі президентських виборів. Після опрацювання 100% бюлетенів із результатом у 59,52% голосів перемогу на президентських виборах у Грузії отримала кандидатка від провладної партії "Грузинська мрія" Саломе Зурабішвілі. Її опонент – кандидат від опозиційної партії "Єдиний національний рух", членом якої є також і Міхеіл Саакашвілі, Григол Вашадзе здобув перемогу лише в 5 округах та загалом отримав 40,48% підтримки.

Відео На виборах у Грузії майже 60% голосів набрала соратниця нинішнього президента

За даними грузинської ЦВК, вона набрала 59,6% голосів. Зурабішвілі є соратницею нинішнього президента та виступає за збалансований підхід у стосунках з Москвою та Заходом. Це були останні вибори у Грузії, коли президента обирали прямим голосуванням. Наступного разу - за зміненою конституцією - це буде спеціальна колегія. 

На виборах у Грузії майже 60% голосів набрала соратниця нинішнього президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції