Президент і прем'єр Південної Осетії не поділили російські гроші

За даними неназваного джерела в Цхінвалі, вже відомо, хто змінить Булацева на посаді прем'єр-міністра. Це буде людина, делегована з Росії.

ЗМІ створюють припущення про причини відставки прем'єр-міністра Південної Осетії Асланбека Булацева. Iron Times пов'язує цей факт з тим, що Булацев виявляв інтерес до використання засобів наданих РФ, які прагнув повністю контролювати президент республіки Едуард Кокойти.

У вівторок Кокойти підписав указ про звільнення глави уряду з посади за станом здоров'я. Згідно з указом, припинені повноваження всіх членів уряду. Вони будуть виконувати свої обов'язки до формування нового кабінету.

Як заявив Кокойти, склад нового кабінету буде оголошений протягом двох днів, він, безумовно, буде змінений. За завіреннями президента Південної Осетії, відставка Булацева не має ні політичних, ні адміністративних мотивів.

У той же час видання розглядає ці події в контексті розподілу величезних для республіки з населенням 30-40 тис. чоловік грошових коштів, які виділяє Росія.

Колишній прем'єр-міністр був призначений на цю посаду в жовтні 2008 року за ініціативою Москви. Булацев в 2006-2008 роках очолював Управління федеральної податкової служби (УФПС) у Північній Осетії, який раніше працював у спецслужбах і користувався довірою російського керівництва.

Після призначення Булацева в листопаді 2008 року Кокойти заявив про формування президії уряду. Цей орган очолив сам президент, в Росії його очолює прем'єр. Таким чином Кокойти взяв під контроль фінансові потоки, що йдуть в республіку.

Булацев також виявляв увагу до фінансовій сфері. Але після того, як у його цхінвальську резиденцію прийшли представники Кокойти, прем'єр-міністр на початку грудня 2008 року поїхав з Південної Осетії. Більше він в Цхінвалі не з'являвся.

За даними неназваного джерела в Цхінвалі, вже відомо, хто змінить Булацева на посаді прем'єр-міністра. Це буде людина, делегована з Росії.

Неназване джерело в російському уряді повідомило, що посаду прем'єр-міністра Південної Осетії може зайняти президент Асоціації будівельників Росії Микола Кошман. Сам Кошман спростував цю інформацію.

В даний час силові відомства Південної Осетії переведені на посилений варіант несення служби. Така міра прийнята у зв'язку з майбутніми заходами жалоби, присвячені річниці конфлікту з Грузією. Акції пройдуть 7-10 серпня.

Читайте також:

Франція закликала Грузію і Південну Осетію заспокоїтись

На річницю війни з Грузією російські військові проведуть навчання в Осетії

Росія приготувалася до військових дій у Південній Осетії

Південна Осетія попросилася до Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: