Президент Індонезії скасував візит до Нідерландів, побоявшись арешту

Правитель Індонезії в останню мить скасував візит у Нідерланди через виступи правозахисників, які звинуватили його в порушенні прав людини і пригрозили затриманням.

Президент Індонезії Сусіло Бамбанг Юдхойоно в останній момент скасував призначений на 6 жовтня державний візит в Нідерланди через звинувачення правозахисників.

"Перед тим як відбути, я в останній день дізнався, що в Гаазі є якийсь рух, який вимагає від Гаазького суду почати процес у зв'язку з порушеннями прав людини в Індонезії і навіть затримати президента Індонезії в ході перебування в Голландії", - заявив сам глава держави.

У ході візиту до Нідерландів Юдхойоно - відставний генерал, обраний в липні минулого року президентом Індонезії на другий п'ятирічний термін, - повинен був бути нагороджений одним з вищих нідерландських орденів.

Група, яка називає себе Республікою Південні Моруккські острови, вимагає заарештувати Сусіло Бамбанг Юдхойоно за що мають, за порушення прав людини, які, за їхніми словами, мають місце в Індонезії.

Спроба проголосити незалежність від Індонезії колишньої голландської колонії - Молуккських островах - була припинена в 1950-і роки індонезійської армією.

60-річний Юдхойоно став президентом Індонезії в 2004 та 2009 рр. Він є колишнім військовим, генералом у відставці, а серед свого народу популярний завдяки альбомам власних пісень – таких він випустив уже три. Музичні твори в президентських збірках – це в основному ліричні балади, що оповідають про історичну спадщину індонезійського народу, про любов до батьківщини, світле майбутнє країни.

Читайте також:

Повстанці на мотоциклах застрелили трьох поліцейських в Індонезії

В парламенті Індонезії протягом 15 хвилин показували жорстке порно

Влада Сирії звинуватила школярку в шпигунстві на користь США

Пекін пригрозив Токіо жорсткими заходами через арешт китайського капітана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: