Президент Індонезії вступив на посаду на другий термін

Керівник Індонезії Сусило Бамбанг Йодхойоно прийняв присягу на посту президента країни. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Керівник Індонезії вдруге склав присягу на посту президента країни. Сусило Бамбанг Йодхойоно присягав на Корані і Конституції країни. На церемонії інавгурації були присутні лідери Австралії, Брунею, Східного Тімора, Малайзії і Сінгапуру. Безпеку заходу забезпечували близько 20 тисяч поліцейських.

Обраний президент в своїй промові пообіцяв підвищувати добробут народу і продовжувати проводити традиційну для цієї країни активну і незалежну політику.

"Суть нашої програми на подальші п'ять років полягає в тому, щоб підвищувати добробут, укріплювати демократію і законодавчу систему. В розпал економічної кризи Індонезія як і раніше здатна показувати позитивні темпи зросту, але ми не можемо зупинитися на досягнутому, оскільки наші завдання далекі від виконання" - заявив на церемонії інавгурації 60-річний глава четвертої за чисельністю населення держави світу.

"Ми пройдемо крізь повний хвиль і бурь океан, як стрімкий корабль", - цитують його слова індонезійські ЗМІ.

Нагадаємо, що на виборах президента, які відбулися в Індонезії в липні, Йодхойоно отримав переконливу перемогу, отримавши більше 60% голосів виборців. Цю перемогу пов'язують з тим, що в роки його першого терміну, йому удалося значно знизити рівень корупції.

Читайте також:

Президент Індонезії звинуватив опонентів у використанні чорної магії

Президент Індонезії випустив альбом власних пісень

В Індонезії за подаяння садять в тюрму

Індонезія зміцнює кордони

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: