Президент Ірану запевнив, що наступить царство любові

Ахмадінежад в своєму різдвяному посланні до британців закликав їх до боротьби зі світовим злом і запевнив, що знову наступить царство любові і справедливості. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Звернення було записане наперед на мові фарсі і транслювалося з англійськими субтитрами. На відміну від християнських ієрархів і правителів, що в один голос закликали паству до внутрішнього вдосконалення, Ахмадінежад висловив упевненість в тому, що в світ повернуться справедливість і благополуччя.

"В той час, як кризи і відчай множаться, хвиля надії є моментом, який пов'язує", - переконаний іранський лідер, який має в Європі і США репутацію чи не головного підбурювача світового спокою через відмови припинити ядерну програму Ірану, а також численні антисемітські і гомофобські заяви.

"Якби Христос жив би в наші дні, він би неодмінно боровся проти політичної тиранії", - сказав Ахмадінежад.

"Він, поза сумнівом, підняв би прапор справедливості і любові до людства і протистояв би паліям війни, окупантам, терористам і тим, хто залякує, весь світ", - підкреслив президент Ірану, додавши, що одного разу "Христос неодмінно повернеться, причому разом з одним з посланників Ісламу".

Для того, щоб це відбулося, на думку іранського президента, люди повинні активно протистояти "залякуючим, злобно налаштованим і експансіоністським силам".

"Відповідь їм повинна бути справжньою і чесною", - підкреслив він.

На закінчення своєї промови Ахмадінежад привітав всіх християн з Різдвом і Новим роком і побажав, щоб цей рік став для них максимально благополучним і щасливим.

Як повідомлялося, у Британії привітання Ахмадінежада одночасно з привітанням Єлизавети Другої, викликало різку критику.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: