Президент Ірану звинуватив своїх суперників у змові з Ізраїлем

В Ірані закінчилася кампанія з виборів глави держави. Чинний президент звинуватив інших кандидатів у "гітлерівських методах".

У четвер в Ірані так званий "день тиші" – завтра, 12 червня, в ісламській республіці відбудуться вибори президента. Країна, де всі дні виборчої кампанії бушували люті сутички між кандидатами, завмерла в очікуванні.

Чинний глава держави Махмуд Ахмадінежад, який балотується на другий термін, завершив свою кампанію телевиступом, в якому звинуватив опонентів в брехні і нападках.

За словами Ахмадінежада, його суперники вступили в змову з Ізраїлем, щоб, використовуючи "гітлерівські методи", спотворити стан справ в економіці і тим самим зганьбити президента.

Всього кандидатів четверо, але основна боротьба, судячи з усього, розвернеться між двома – Ахмадінежадом та колишнім прем'єр-міністром, реформістом Мір-Хуссейном Мусаві.

Гнів президента викликали підготовлені Мусаві разом з іншим кандидатом, Мохсеном Резаї, розрахунки і графіки, що відображають економічний стан країни, який погіршав за роки правління Ахмадінежада.

Раніше, під час теледебатів (які пройшли в Ірані вперше) кандидати також звинувачували один одного в корупції і наклепі.

Хоча передвиборні опитування показують, що вже в першому турі 55% голосів отримає 52-річний Ахмадінежад, його суперники оскаржують ці результати.

Читайте також:

Президент Ірану купує голоса виборців картоплею

Влада Ірану заблокувала Facebook, яку використовувала опозиція

В Ірані публічно стратили трьох терористів

Кандидат у президенти Ірану обіцяє покінчити з Ізраїлем одним ударом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: