Президент Казахстану Назарбаєв раптово скоротив свій візит до Китаю і летить до Узбекистану

Президент Казахстану Назарбаєв раптово скоротив свій візит до Китаю і летить до Узбекистану

Фото: Getty Images

Припускають, що зміна планів Назарбаєва може свідчити про намір країни оголосити про смерть президента Узбекистану Карімова.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв планує у суботу, 2 вересня, відвідати Узбекистан. Заради цього політик перериває свій робочий візит до Китаю, де він також хотів взяти участь і у саміті "великої двадцятки". Про це повідомляє Reuters.

Раптова зміна планів голови Казахстану може свідчити про те, що Казахстан готується оголосити про смерть президента Узбекистану Іслама Карімова, припускає агентство.

Нагадаємо, раніше уряд Узбекистану заявив, що Карімов перебуває у критичному стані.

Раніше повідомлялося, що в Узбекистані готуються до похорону президента країни Іслама Карімова. Фото приготувань на батьківщині Карімова в Самарканді потрапили в Мережу.

Нагадаємо, що 28 серпня низка ЗМІ повідомили про госпіталізацію президента Узбекистану Іслама Карімова. У понеділок, 29 серпня, зі слів дочки Карімова стало відомо, що у президента стався інсульт, і зараз він знаходиться в реанімації.

З часом мас-медіа почали поширювати інформацію про смерть президента країни, проте чиновники досі не підтвердили цю інформацію. За їх словами, стан глави держави стабільний.

Повʼязані теми:

Наступна публікація