Президент Кенії помилував близько 4 тис. засуджених до смертної кари

Рішення президента пояснюється, зокрема, тим, що за останні 22 роки в Кенії не був виконаний ні один смертний вирок.

Президент Кенії Мваі Кібакі прийняв рішення замінити смертну кару, якої очікують в даний час близько 4 тисяч ув'язнених в країні, довічним ув'язненням, повідомляється у заяві президентської адміністрації.

У ній підкреслюється, що влада країни не розглядає можливість скасування смертної кари в Кенії, і рішення про пом'якшення покарання діятиме тільки щодо тих ув'язнених, хто в даний час очікує виконання покарання.

Рішення президента пояснюється, зокрема, тим, що за останні 22 роки в Кенії не був виконаний ні один смертний вирок, і за ці два десятиліття кількість засуджених, які очікують смерті, досягла чотирьох тисяч.

Крім того, Кенійське законодавство не передбачає трудового виховання для засуджених до смертної кари, тому, за даними агентства, такі ув'язнені ведуть "пустий" спосіб життя, що негативно позначається на рівні дисципліни в переповнених Кенійський в'язницях. Пом'якшення покарання до довічного тюремного ув'язнення дозволить засудженим працювати.

За даними ЗМІ, на території Кенії знаходяться 97 в'язниць, яким не вистачає коштів, персоналу і приміщень для в'язнів. Ці виправні установи передбачені для утримання 15 тисяч чоловік, у той час як насправді там знаходяться більше 40 тисяч ув'язнених.

Читайте також:

У Китаї розстріли замінять смертельними ін'єкціями

В Ємені публічно стратили педофіла, який вбив 11-річного хлопчика

Організаторам мітингів опозиції в Ірані загрожує смертна кара

Комуністи пропонують відновити смертну кару

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: