Президент Киргизії зекономила для країни 250 тис. доларів

Глава Киргизії Роза Отунбаєва злітала до США звичайним рейсовим літаком, чим заощадила 250 тис. доларів бюджетних коштів.

Президент Киргизії Роза Отунбаєва заощадила близько 250 тисяч доларів, відправившись з урядовою делегацією на Генасамблею ООН в Нью-Йорк звичайним рейсовим літаком.

"За ініціативою президента перехідного періоду Рози Отунбаєвої було вирішено не наймати чартерний рейс, а летіти рейсовим літаком російської авіакомпанії. Це дало можливість заощадити значну суму", - сказав перший заступник керівника адміністрації президента республіки Муктар Джумалієв.

Крім того, глава киргизької держави сформувала дуже компактну делегацію, до якої увійшли всього 15 осіб.

"Ми думаємо, що і надалі необхідно дбайливо ставитися до кожної копійки з бюджету країни", - сказав Джумалієв.

За словами віце-прем'єра уряду Киргизії Жонторо Сатибалдієва, тижневий візит до США президента Отунбаєвої був винятковим за насиченістю і плідністю.

"У США Отунбаєва провела більше 60 зустрічей, з яких близько 30 на рівні глав держав. У тому числі, з президентом США, керівниками країн Євросоюзу, такими як Австрія, Фінляндія, ФРН, Швейцарія та іншими", - відзначив він.

За його словами, практично всі зустрічі були ініційовані лідерами іноземних держав.

"Це свідчить про велику увагу міжнародної спільноти до подій в республіці, в тому числі до демократичних реформ, розпочатих після квітневої революції", - сказав Сатибалдієв.

Парламентські вибори, призначені на 10 жовтня, стануть черговим кроком у легітимації владних інститутів Киргизії після повалення президента Курманбека Бакієва у квітні поточного року. Становлення нової влади в Киргизії супроводжується періодично виникаючими громадськими заворушеннями.

Парламентські вибори в Киргизії пройдуть за партійною системою. Реєстрацію в ЦВК пройшли 29 партій. Відповідно до нової Конституції, після обрання Жогорку Кенеша (однопалатного парламенту) Киргизія стане парламентською республікою. За президентом країни залишаться лише представницькі функції. Фактичні повноваження з управління республікою переходять до прем'єр-міністра, якого призначатиме парламентська більшість.

Читайте також:

Киргизія пропонує Росії отримати військову базу на 49 років, заплативши зброєю

У Киргизстані розпочався мітинг на підтримку мера Оші

Киргизія відібрала імунітет у першого президента і вимагає його видачі

На півдні Киргизії скасовано надзвичайний стан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: