Президент Колумбії пообіцяв подумати про легалізацію наркотиків

У Колумбії влада готова легалізувати наркотики, якщо такий крок допоможе боротьбі зі злочинністю в країні.

Президент Колумбії Хуан Мануель Сантос готовий розглянути можливість легалізації наркотиків, якщо такий крок допоможе боротьбі зі злочинністю в країні. Таке зізнання президент зробив в інтерв'ю, опублікованому в недільному номері колумбійського журналу Semana.

"Я не проти будь-якої дієвої схеми, - цитує агентство слова Сантоса - Якщо світ вирішить, що наркотики можуть бути легалізовані, що цей крок допоможе скоротити насильство і злочинність, то я зможу з цим погодитися".

Хуан Мануель Сантос не єдиний політик з країн Латинської Америки, який визнав, що легалізація наркотиків може стати одним із способів боротьби зі злочинністю в регіоні. Раніше з подібними заявами виступили колишні президенти Колумбії, Мексики і Бразилії.

При цьому президент Колумбії, також як і інші глави країн Латинської Америки, різко засудив проведення референдуму про легалізацію марихуани в штаті Каліфорнія. Сантос тоді заявив, що легалізація марихуани в Каліфорнії значно ускладнить боротьбу з наркокартелями як в Колумбії, так і в регіоні в цілому. Нагадаємо, що за підсумками референдуму, проведеного в листопаді 2010 року, більшість жителів Каліфорнії висловилися проти легалізації марихуани.

Хуан Мануель Сантос зайняв пост президента Колумбії влітку 2010 року. З липня 2006 по травень 2009 року Сантос був міністром оборони Колумбії.

Читайте також:

Поліція мексиканського міста звільнилася у повному складі

Партія регіонів запропонувала легалізувати наркотики

Мексика видала США "героїнового короля"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: