Президент Мадагаскару звернувся до ООН з проханням придушити повстання

Президент Мадагаскару звернувся до ООН з проханням про надання військової допомоги. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Глава держави сховався від бунтівників в заміській резиденції. І вже звернувся до ООН і південноафриканських країн за допомогою в придушенні заколоту, після того як лідер опозиції Мадагаскару віддав наказ про арешт президента країни. Палац Марка Равалуманана, а також будівля Центробанку захопили військові. У штурмі була задіяна важка бронетехніка.

Андре Андріарійаона, глава генштабу Озброєних сил Мадагаскару: "Ми обіцяємо відновити спокій і лад. І ми не хочемо, щоб такі люди в уряді країни і сам президент вирішували долю нашого народу".

Нагадаємо, лідер опозиції Ендрю Раджоєліна напередодні призвав правоохоронні органи країни "без зволікання" заарештувати президента країни, якого опозиція неодноразово закликала піти у відставку.

 В результаті масових заворушень, за час політична криза на Мадагаскарі, загинули понад 100 людей.Протести на Мадагаскарі почалися 26 січня, коли опозиціонери спробували захопити державне телебачення і радіо в Антананаріву у відповідь на дії уряду, який закрив опозиційну радіостанцію.

Читайте також:

Опозиція захопила резиденцію президента Мадагаскару

На Мадагаскарі розстріляли опозицію. 25 загиблих

Протести в столиці Мадагаскару: загинули більше 30 осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: