Президент Молдови назвав екзіт-поли "художньою самодіяльністю"

За даними екзіт-полів, комуністи не зможуть обирати президента. Воронін натякнув, що організації, яка проводила опитування, заплатили за нього.

Президент Молдови і лідер місцевої комуністичної партії Володимир Воронін назвав "художньою самодіяльністю" дані опитувань на виході з виборчих ділянок (екзіт-полів), згідно яким комуністи на дострокових виборах до парламенту набрали майже 42% голосів виборців.

За даними опитувань на виході з вибіркових ділянок, проведених Інститутом публічної політики, правляча компартія Молдови набирає 41,7% голосів на дострокових виборах до парламенту, але не зможе при такому розкладі обрати президента, а в опозиції в разі об'єднання є шанс сформувати уряд і вибрати спікера.

"Не було ще жодного екзіт-полу, аби нам (партії комуністів) не дали на 5-7% менше", - сказав Воронін на прес-конференції в своєму штабі.

За його словами, Інститут публічної політики отримав на це 300 тисяч євро, "і вони сумлінно їх відпрацювали".

"Є закон, в якому прописано, хто підраховує голоси (ЦВК країни), і лише його підрахунок є законним", - сказав Воронін.
Він також відзначив, що співробітники екзіт-полу Інституту "ще вдень продали внутрішню інформацію", через що в місцевих і зарубіжних ЗМІ ще о 13.00 з'явилися дані опитувань на виході з ділянок.

Відповідая на питання про можливість створення коаліції в парламенті, Воронін нагадав, що ще місяць тому він пропонував своїм політичним опонентам створити широку коаліцію в найвищому законодавчому органі країни під гаслом "За Батьківщину, за Молдову".

Дострокові парламентські вибори пройшли в Молдові 29 липня, оскільки сформований з другої спроби після виборів 5 квітня парламент так і не зміг вибрати президента.

Читайте також:

Молдавська опозиція має всі шанси сформувати уряд

Вибори в Молдові визнані такими, що відбулися

Молдова депортує 5 українських спостерігачів

Міжнародні спостерігачі залишають Молдову на знак протесту
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: