Президент Молдови відкликав з уряду 7 міністрів

Разом із прем'єр-міністром Молдови Зінаїдою Гречаною їх було обрано до парламенту депутатами.

Діючий президент Молдови Володимир Воронін підписав сьогодні указ про відкликання зі складу нинішнього уряду семи міністрів.

Як повідомили у прес-службі глави молдовської держави, відповідно до указу президента, із посад із 11 вересня відкликані, зокрема, перший віце-прем'єр, міністр економіки та торгівлі Ігор Додон, віце-прем'єр Віктор Степанюк, міністр праці, соціального захисту і сім'ї Галина Балмош, міністр екології та природних ресурсів Віолета Іванова, міністр реінтеграції Василь Шова, котрі подали напередодні у відставку.

Разом із прем'єр-міністром Молдови Зінаїдою Гречаною їх було обрано до парламенту депутатами і вони написали заяви про відставку через неможливість суміщати нинішню посаду і мандат депутата парламенту.

Крім того, указом Вороніна із посад були відкликані міністр інформаційного розвитку Павло Бучацький і міністр фінансів Маріана Дурлештяну. Як повідомлялося раніше, діючий на сьогодні президент Молдови Володимир Воронін призначив тимчасово виконуючим обов'язки прем'єр-міністра Молдови міністра юстиції Віталія Пирлогу у зв'язку з оголошеним напередодні відходом у відставку прем'єр-міністра Зінаїди Гречаної.

Згідно з указом президента, Пирлог виконуватиме обов'язки прем'єр-міністра Молдови із 14 вересня 2009 р. до затвердження парламентом нового уряду та складання ним конституційної присяги.

Читайте також:

У Молдові призначено в.о. прем'єр-міністра

КС Молдови підтвердив законність обрання "некомуністичного" спікера

Володимир Воронін залишає посаду президента Молдови

Парламентська коаліція Молдови обрала спікера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: