Президент Пакистану назвав Росію наддержавою

Пакистанський президент заявив, що Росія була і залишається наддержавою, підкресливши, що після хородної війни Росія розвивається як дуже вагома сила в світі.

Президент Пакистану Асіф Алі Зардарі напередодні свого візиту до Москви заявив, що Росія завжди була і залишається наддержавою.

Зардарі зазначив, що очікує від візиту поштовху для розвитку двосторонніх відносин. "Протягом століть Російська імперія хотіла отримати вихід у теплі води. Я б вітав прихід Росії в теплі води", - сказав пакистанський лідер.

"З того часу, як закінчилася холодна війна, Росія розвивається як дуже вагома сила в світі. Вона розташована по сусідству з нами. Вона і в центрі Європи, і в нашому регіоні. Це регіональна потужна держава. Росія завжди була наддержавою. І я можу сказати, вона залишається наддержавою. І вона продовжує нарощувати міць", - заявив Зардарі.

За його словами, у російської і пакистанської націй "багато схожості - культура, цінності, безліч речей".

"І у нас, дійсно, є можливості йти разом. І мій візит до Москви, я вірю, буде одним з перших у низці візитів. Я думаю, ми зможемо закласти хорошу основу для майбутніх поколінь", - сказав президент Пакистану.

Нагадаємо, Зардарі, чоловік убитої Беназір Бхутто, став президентом Пакистану в 2008 році після відставки Первеза Мушаррафа.

Читайте також:

Друга хвиля кризи зблизить Україну і Росію

Мєдвєдєв: Росія не претендує на статус наддержави

США відмовилися від статусу єдиної наддержави світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: