Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент ПАР пішов у відставку через корупційні скандали

Обов'язки президента тепер буде виконувати колишній бізнесмен мультимільйонер Сиріл Рамапоса.

Президент Південно-Африканської Республіки Джейкоб Зума пішов у відставку після того, як правляча партія "Африканський національний конгрес" (АНК) дала йому 48 годин на прийняття рішення про достроковий і добровільний відхід. 

Про це повідомляє Reuters.

Звертаючись до нації, Джейкоб Зума заявив, що не згоден з рішенням своєї партії Африканський національний конгрес, але підпорядковується йому як дисциплінований член партії.

ВідеоСкандального президента ПАР у відставку відправила власна партія

Один з друзів Путіна Джейкоб Зума таки пішов у відставку. Він прийшов до влади 9 років тому. Особливу популярність він мав у бідних. Вірний традиціям зулусів Зума став першим лідером Південно-Африканської республіки, маючи 8 офіційних дружин.

Скандального президента ПАР у відставку відправила власна партія

Його відставка настала через кілька годин після того, як поліція провела рейд по маєткам індійських мільярдерів-союзників президента, які протягом багатьох років були в центрі корупційних звинувачень проти Зуми.

Обов'язки президента тепер буде виконувати колишній бізнесмен мультимільйонер Сиріл Рамафоса. Зараз він є лідером АНК. У деяких ЗМІ з'являлися повідомлення про те, що Зума і Рамафоса ведуть переговори про передачу влади.

Зума займав пост президента ПАР з 2009 року. Чергові вибори президента намічені на весну 2019 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції