Президент Південної Осетії попереджає, що Грузія готує нові диверсії

Кокойти заявляє, що війна проти Південної Осетії і Росії не закінчилася, а просто перейшла в іншу фазу.

Грузія активно відновлює свій військовий потенціал після серпневого конфлікту з Росією.

Уже поновлено військові поставки з деяких країн і готуються диверсії проти Південної Осетії, стверджує президент самопроголошеної держави Едуард Кокойти в інтерв'ю "Російській газеті".

Крім того, додав він, проти керівництва республіки ведеться інформаційна війна.

"Грузія повністю відновила свій флот. Більш того, їй на озброєння поступило вісім бойових кораблів, - попереджає політик. - Крім того, оформлені поставки французьких комплексів ППО, систем РЛС, трикоординатних РЛС. Незважаючи на раніше заявлене припинення продажу зброї Грузії, відновив військові поставки в цю країну Ізраїль".

"Ми не живемо ілюзіями. Війна проти нас і проти Росії не закінчилася. Вона перейшла в іншу фазу, - говорить Кокойти. - Ми прогнозуємо диверсії на інфраструктурних об'єктах, і перш за все на газопроводі".

Едуард Кокойти відкидає критику на свою адресу і запевняє, зокрема, що виділені Росією на відновлення республіки кошти ніхто не крав. Взагалі, критичні зауваження на адресу керівництва Південної Осетії - це підступи окремих відступників, зрадників і провокаторів, вважає він.

"Зараз грузинське керівництво і спецслужби розвернули проти нас інформаційну війну, - стверджує Кокойти. - Мета зусиль наших недругів зрозуміла. Їм необхідно в республіці розхитати ситуацію і спричинити зростання антиросійських настроїв. Цього можна досягти розпусканням чуток про те, що "гроші вкрали" і йде боротьба за владу".

"Республіці зараз важко. Газопровід з Росії недобудований. Всю зиму Цхінвал мерзнув без газу. Очікуване після закінчення військових дій масштабне відновлення затягнулося, - визнає президент. - Я у жодному випадку не знімаю з себе відповідальність за те, що все відбувається в республіці. Але треба розуміти реалії. Процес відновлення не може бути негайним".

Своїх критиків Кокойти називає "політичними маргіналами", які виявилися за бортом реальної політики.

Щодо ставлення до європейських спостерігачів Кокойти прямо заявляє: "Ми ОБСЄ не довіряємо". За його словами, під час серпневої війни штаб-квартира організації знаходилася в Тбілісі, а тому "правдиві рапорти про стан справ у Південній Осетії застрявали і до Європи не доходили".

Користі від ОБСЄ немає і бути не може, вважає Кокойти, тому що ця організація "повністю орієнтована на Грузію".

"Ми не закриваємося від Європи. Ми хочемо чесних і рівноправних відносин: офіс ОБСЄ в Тбілісі повинен бути рівнозначний аналогічному офісу в Цхінвалі за своїм статусом", - зазначає Кокойти.

Читайте також:

Грузія нагородила українське МЗС за підтримку у війні з Росією

Євросоюз погрожує Білорусі проблемами після визнання Абхазії і Південної Осетії

Грузія готова до діалогу з Росією

Південна Осетія: Грузія купуватиме в України заборонену зброю

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: