Президент Шрі-Ланки оголосив про повну перемогу над "Тиграми"

Махінда Раджапаксе оголосив про закінчення кривавої громадянської війни. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Після 26 років громадянської війни на Шрі-Ланці, яка забрала життя близько 70 тисяч людей, президент країни Махінда Раджапаксе оголосив про повний розгром бойовиків сепаратистського угруповання Тигри визволення Таміл-Ілама.

Таку заяву він зробив в суботу, 16 травня, під час свого візиту до Йорданії.

"Я з гордістю повідомляю про те, що мій уряд разом з нашими збройними силами здійснили безпрецедентну гуманітарну операцію, розбивши озброєні формування угруповання Тигри визволення Таміл-Іламу", - оголосив він, додавши, що повернеться в свою країну, повністю вільну від "варварських дій бойовиків".

Однак Раджапаксе ані слова не сказав про спротив останніх бойовиків та їх командирів, заблокованих на невеликому відрізку берегової території на північному сході країни.

Прес-секретар уряду також не зміг підтвердити інформацію про те, що бої на північному сході припинилися. Можливо, тамільські тигри готуються до останнього удару, припустив він.

Представники шрі-ланкійської армії стверджують, що зону бойових дій вже покинули усі мирні мешканці. За останні три дні звідти вибралося близько 50 тисяч людей.

Нагадаємо, 17 травня армія Шрі-Ланки заявила про знищення 70 повстанців, які на шести човнах намагалися пересікти лагуну на північному сході країни.

Не так давно армія загнала рештки загонів тигрів до узбережжя на північному сході країни, однак проведенню кінцевої фази операції військових заважала присутність великої кількості мирного населення в оточеному районі.

Читайте також:

При спробі прорвати оточення на Шрі-Ланці вбито 70 повстанців

Війна на Шрі-Ланці добігає кінця. Повстанці готують масове самогубство

Майже 40 тисяч шріланкійців стали біженцями

Війська Шрі-Ланки розстріляли понад 300 мирних мешканців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: