Президент Сирії так і не відмінив режим надзвичайного стану

Сирійський лідер заявив, що заворушення в Сирії стали результатом "змови меншини, спровокованої з-за кордону, чому є докази".

Президент Сирії Башар Асад виступив у парламенті зі зверненням до народу. Це стало його першою публічною заявою для всієї країни, зробленою після початку масових акцій протесту опозиції. Асад нічого не сказав про відміну надзвичайного стану, який діє з 1963 року, проте сконцентрувався більше на звинуваченнях маніфестантів у змові проти Сирії.

"Вороги працюють для того, щоб підірвати безпеку Сирії, але вони вибрали не ту країну. - Наш обов'язок забезпечити безпеку, це випробування для нашої єдності", - заявив президент.

Нагадаємо, на тлі обіцянок піти на поступки протестуючим і провести реформи від Асада чекали обіцяного скасування надзвичайного законодавства, яке вводить цензуру і обмеження на політичне життя.

Сирійський лідер заявив, що "заворушення в Сирії стали результатом змови меншини, спровокованої з-за кордону, чому є докази". У той же час він підкреслив, що не має на увазі, що всі, хто вийшли на вулиці на знак протесту, є змовниками.

Асад заявив, що "якщо знайдуться реформатори, ми підтримаємо їх".

"Ми йдемо назустріч вимогам народу, але не можемо підтримати сили хаосу", - сказав сирійський лідер. Він визнав необхідність реформ і задоволення життєвих потреб населення.

У цілому, він висловив упевненість в тому, що країні вдасться подолати кризу. При цьому він зазначив, що ситуація в країні вже повертається в нормальне русло.

Крім того, він підкреслив, що силам безпеки були дані чіткі інструкції не застосовувати силові методи проти демонстрантів під час акцій протесту. У той же час у цих акціях вже загинула 61 людина.

Нагадаємо, Держдепартамент США раніше виступив із заявою, в якій закликав владу Сирії докласти більше зусиль у проведенні політичних реформ.

Читайте також:

Президент Сирії прийняв відставку уряду

У Сирії поліція знов розстріляла демонстрантів бойовими патронами

Чавес вважає новою "мішенню імперіалізму" президента Сирії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: