Президент Таджикистану дозволив прибрати з вулиць країни свої портрети

У такий спосіб президент розпочав розвінчування культу своєї особи

Президент Таджикистану Емомалі Рахмон почав боротьбу з культом своєї особи.

Глава держави віддав розпорядження прибрати всі свої численні портрети, встановлені вздовж дороги в республіці, а також в робочих кабінетах місцевих адміністративних структур.

Тим часом президентська прес-служба пояснила, що це поки стосується лише тих портретів, де Рахмон зображений разом з представниками місцевої влади.

"З метою запобігання чиношанування, усунення нерозуміння серед населення, доручаю зняти в робочих кабінетах, в громадських місцях, на узбіччях автомобільних доріг портрети і килими, на яких зображені керівники місцевих органів управління разом з президентом Республіки Таджикистан", - йдеться в телефонограмі Рахмона, текст якої цитує прес-служба.

Також в президентській телефонограмі йдеться про те, що необхідно "ліквідовувати подячні написи керівникам міст та районів, які розміщені на історичних пам'ятниках, мавзолеях і надгробках. Надалі погоджувати з Виконавчим апаратом президента порядок розміщення портретів глави держави в громадських місцях".

В Таджикистані нема ЗМІ, які дозволили б собі критику в адресу президента. Всі чиновники при звертанні до президента незмінно додають слово "поважаний".

Читайте також:

Селеві потоки затопили три селища в Таджикистані

В Нацбанку Таджикистану недорахувалися мільярда доларів

Таджикистан готовий надати НАТО свій повітряний простір

Таджики позбулися останнього Леніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: