Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент Туркменістану з'явився на ТБ після довгої перерви і розвіяв чутки про свою смерть

Бердимухамедов займається активним відпочинком у відпустці.

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов з'явився на державному телебаченні після довгої перерви і розвіяв чутки про свою смерть.

Державне ТБ показало, як Бердимухамедов під час своєї відпустки займається активним відпочинком, повідомляє Радіо Азатлик.

Президент Туркменістану їздить на велосипеді, катається на коні, стріляє з автомата, записує музику в студії, за кермом спортивного автомобіля проїхався пустелею Каракум, доїхавши до палаючого газового кратера Дарваза, більше відомого, як "Ворота Пекла".

Гурбангули Бердимухамедов з'явився на ТБ вперше за більш ніж десять днів. В останній раз його показували 24 липня, однак у багатьох виникли сумніви в справжності показаних кадрів, оскільки вони були ідентичні тим, які виходили на телебаченні 10 травня.

Нагадаємо, 20 липня низка ЗМІ, зокрема російських, повідомили про раптову смерть президента Туркменістана Гурбангули Бердимухамедова. Ймовірною причиною смерті називали гостру ниркову недостатність.

Пізніше у неділю єдине офіційне повідомлення пролунало від посольства Туркменістану в Росії. Як повідомляє ТАСС, представник дипустанови заявив, що повідомлення про смерть Бердимухамедова не відповідають дійсності. "Це абсолютна брехня. Ми спростовуємо ці повідомлення", - сказав представник посольства.

ВідеоПрезидент Туркменістану на засіданні уряду підняв гриф штанги зі щирого золота

Прямо на засіданні Кабінету Міністрів президент Туркменістану підняв гриф штанги під оплески членів уряду. Штанговий гриф зроблений зі щирого золота. Засідання було присвячене підготовці до Чемпіонату світу з важкої атлетики, який розпочався 1 листопада і триватиме до 10 листопада.

Президент Туркменістану на засіданні уряду підняв гриф штанги зі щирого золота

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції