Президент Туркменії вирізав пухлину за вухом громадянину країни

Операція відбулася в урочисто відкритому на півдні туркменської столиці онкологічному центрі.

Президент Туркменії Гурбангули Бердимухамедов особисто провів операцію і видалив у пацієнта ліпому - доброякісну пухлину. Це сталося 21 липня, в День працівників охорони здоров'я та медичної промисловості Туркменістану. Нагадаємо, Бердимухамедов - стоматолог за освітою.

Операція відбулася в урочисто відкритому на півдні туркменської столиці онкологічному центрі. Президенту асистував відомий в Німеччині фахівець, доктор медичних наук, професор Йоханесс Сенк. Анестезію проводив доктор медичних наук, німецький професор Клаус Чайковський і туркменський спеціаліст - кандидат медичних наук Муса Ізмайлов. Зарубіжні медики прибули в Ашхабад з нагоди 14-ї річниці державної програми "Здоров'я", що відзначається в ці дні в Туркменії.

"Пацієнт - житель Балканського велаяті звернувся в травні поточного року в столичний Науково-клінічний центр онкології зі скаргою на біль, який спричинює пухлина за правим вухом. Як показало обстеження, ліпома, яка виявилася у вигляді м'якої і еластичної маси, за 20 років розрослася до величезних розмірів і вимагала якнайшвидшого хірургічного втручання ", - повідомляє Державне інформаційне агентство Туркменістану.

Згідно з офіційним повідомленням, операція "пройшла без ускладнень і завершилася, за загальним визнанням, успішно".

Гурбангули Бердимухамедов народився в 1957 році в селі Бабарап Ашхабадской області Туркменії. У 1979 році закінчив стоматологічний факультет Туркменського державного медичного інституту, в 1990 році - аспірантуру. Кандидат медичних наук. Свою кар'єру він розпочав у 1979 році стоматологом в поліклініці Ашхабада, а потім працював у сільській амбулаторії і пройшов шлях від головного позаштатного стоматолога Ашхабадского району до директора стоматологічного центру міністерства охорони здоров'я і медичної промисловості Туркменістану.

З 1997 по 2006 рік був міністром охорони здоров'я і медичної промисловості Туркменістану. За 2006 рік - генеральний директор міжнародного медичного центру імені свого попередника Сапармурата Ніязова.

Читайте також:

Британець прогуляв 18 тисяч фунтів через помилковий "смертельний" діагноз

Британська дівчинка більше 10 років прожила с двома серцями

В Туркменії засадили до в'язниці російського геолога-нафтовика

"Газпром" відхрестився від звинувачень Туркменії у підриві газогону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: