Президент Уганди хоче об’єднати Африку для польоту на місяць

Американці і росіяни вже посилали експедиції на Місяць, Китай та Індія невдовзі це зроблять. І лише африканці залишаються на місці.

Президент Уганди Йовері Мусевені закликав країни східної Африки до швидкого об`єднання, яке, на його думку, необхідне для успішного вирішення низки проблем, зокрема, для здійснення африканського проекту польоту людини на Місяць.

Виступаючи перед провідними юристами країни, Мусевені заявив, що американці і росіяни вже посилали експедиції на Місяць, Китай та Індія невдовзі це зроблять. І лише африканці, на думку угандійського лідера, залишаються на місці.

"Ми повинні полетіти туди і запитати: "Що ви, хлопці, тут робите?", - запропонував президент Уганди.

Африканці, на його думку, мають знати, чим займаються на Місяці представники розвинутих країн. Мувесені переконаний, що жодна з африканських країн не може самостійно втілити у життя космічний проект. Проте об`єднавшись, вони зможуть вирішити це завдання.

Президент виступив за створення єдиного політичного і економічного простору на сході Африки. Об`єднання дозволить не тільки здійснити африканський космічний проект, але й вирішити багато нагальних проблем регіону. Мувесені закликав юристів всіляко сприяти цьому процесу.

Пропозиції президента Уганди багато в чому співпадають з позицією лідера лівійської революції Муаммара Каддафі. Обраний в лютому 2009 року головою Африканського союзу, Каддафі є палким прихильником ідеї створення Сполучених Штатів Африки, які об`єднали б всі країни континенту.

Читайте також:

Американці запустять супутник розміром з батон та дріжджами на борту

Під поверхнею супутника Сатурна є рідка вода

Астрономи знайшли найвіддаленіше місце у Всесвіті

Космос має смак малини та пахне ромом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: