Президент Уругваю - найбідніший президент у світі

Президент Уругваю Хосе Мухіка заробляє 11 тисяч доларів на місяць і має старий 23-річний автомобіль вартістю 1,9 тисячі доларів.

Президент Уругваю Хосе Мухіка може найскромнішим чинним президентом: він заявив лише про дохід в 11 тисяч доларів на місяць у вигляді зарплати і старий 23-річний автомобіль вартістю 1,9 тисячі доларів.

Згідно з офіційною декларацією про доходи, 75-річний Мухіка не має боргів, а також будь-яких інших заощаджень і власності, крім автомобіля Volkswagen Beetle 1987 року випуску.

Після обрання у березні поточного року головою Уругваю Мухіка відмовився переїжджати в офіційну резиденцію президента і залишився жити у звичайному будинку на околиці столиці - міста Монтевідео. Цей будинок, а також невелика ферма Мухікі офіційно знаходяться у володінні його дружини, яка є членом Сенату (верхня палата парламенту).

За рахунок більшої частини своєї президентської зарплати у розмірі 11,68 тисячі доларів Мухіка спонсорує лівацьку коаліцію країни і державну програму житлового будівництва.

Різким протиставленням Мухіку є віце-президент Уругваю Данило Асторі, у заявленому майні якого значиться заощадження в розмірі 250 тисяч доларів, у тому числі будинок і автомобіль, що коштує вдесятеро більше "Жука" Мухікі.

Хосе Мухіка, відомий своїм скромним способом життя, вів у 60-х і 70-х роках минулого століття партизанську діяльність, за що відсидів 14 років у в'язниці. Він був амністований у 1985 році, після чого обіймав ряд відповідальних посад в уряді Уругваю.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович у 2009 році заробив 235 тисяч гривень.

Читайте також:

Тимошенко стверджує, що жила на одну зарплату

Янукович показав свою декларацію

Герман: таємницю доходів Януковича розкриють наступного тижня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: