Президент Венесуели повернувся на батьківщину після чергового курсу хіміотерапії

Уго Чавес проходить на Кубі курс хіміотерапії після видалення ракової пухлини.

Президент Венесуели Уго Чавес вранці в неділю, 14 серпня, повернувся до Венесуели з Куби, де проходив черговий курс хіміотерапії.

За даними місцевих телеканалів, лідер Венесуели прибув до аеропорту Каракаса разом зі своєю дочкою. Президент був одягнений у військову форму і червоний берет, виглядав бадьоро і впевнено.

Попереднього разу глава Венесуели літав на Кубу для проходження курсу хіміотерапії 16 липня. За словами Чавеса, це був "другий етап" лікування від ракової пухлини. Перший раз Чавес проходив курс хіміотерапії під наглядом кубинських фахівців на початку червня 2011 року.

Яку саме форму раку виявили лікарі у венесуельського лідера - офіційно не повідомлялося. За деякими припущеннями, в Уго Чавеса могли знайти рак товстої кишки. Перший курс лікування на Кубі президент Венесуели проходив під приводом операції з видалення тазового абсцесу.

На початку серпня Чавес заявив журналістам, що в боротьбі з раком йому допомагають "духи і боги рівнин". Також венесуельський президент подякував за допомогу кубинським фахівцям і заявив, що незважаючи на хворобу сповнений оптимізму і планує залишатися при владі щонайменше до 2031 року.

Читайте також:

Венесуельці вперше побачили Уго Чавеса налисо поголеним

У боротьбі з раком Чавес взяв у союзники духів і богів рівнин

Фідель Кастро підбадьорив онкохворого Уго Чавеса перед черговою хіміотерапією

Чавес вирішив йти на новий президентський термін

ВідеоПрезидент Венесуели повернувся на батьківщину після чергового курсу хіміотерапії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: