Президент Ємену не піде у відставку до обрання нового глави держави

Президент Ємену Алі Абдалла Салех заявив, що не покине свій пост, поки не буде обраний законний наступник.

Президент Ємену Алі Абдалла Салех відмовився іти у відставку, доки не буде обраний його законний наступник.

Раніше в Ємені зірвалися переговори між владою та опозицією по виходу з політичної кризи відповідно до плану Ради співробітництва арабських держав Перської затоки (РСАДПЗ).

Справа в тому, що для переговорів Салех призначив свого заступника, у відповідь єменська опозиція відмовилася вести діалог, заявивши, що будь-які переговори без підпису президентом плану РСАДПЗ є марною тратою часу і спробою ввести в оману громадську думку.

Наразі єменський президент проходить курс лікування і реабілітації в Саудівській Аравії після скоєного на нього замаху на початку червня.

Наразі Салех, який на початку червня в результаті замаху отримав кілька осколкових поранень і великі опіки, знаходиться на лікуванні в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.

Нагадаємо, 17 серпня у Ємені обрано раду, якій доручено домогтися мирного переходу влади від президента Алі Абдулли Салеха. Національна рада сил мирної революції, до якої увійшли 143 людини, має намір домагатися міжнародного визнання як єдиного легітимного органу влади в Ємені.

Масові виступи опозиції проходять в країні з січня. За цей час у зіткненнях з армією та органами безпеки загинули більше 1000 осіб.

Сутички у Ємені досі не припиняються. Через нестабільну внутрішньополітичну ситуацію урядові війська втратили контроль над рядом районів, розташованих на півдні Ємену.

Масові народні акції протесту з вимогою відставки президента країни Алі Абдалли Салеха не припиняються з початку цього року, чим скористалися бойовики, які за останні кілька місяців захопили, як мінімум, три міста на півдні країни.

Читайте також:

Опозиція Ємену зібрала раду для повалення президента

Єменські повстанці напали на військовий табір, загинули десятки людей

Президент Ємену, що лікується у Саудівській Аравії, вдруге звернувся до громадян

У Ємені військові помилково розбомбили автобус з мирними жителями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: