Президент Ємену повертається на батьківщину

Алі Абдалла Салех, який відновлює здоров’я після нещодавнього поранення у Саудівській Аравії, збирається повернутись до Ємену.

Президент Ємену Алі Абдалла Салех, що знаходиться на лікуванні в Саудівській Аравії, повернеться на батьківщину через кілька днів. Про це повідомив офіційний представник правлячої в Ємені партії.

За словами представника партії, стан здоров'я Салеха поступово поліпшується.

Президент Ємену був поранений 3 червня в столиці країни Сані, коли було скоєно напад на мечеть при президентському палаці, в якій знаходився Салех і прем'єр-міністр країни Алі Мухаммед Муджавар.

Раніше з'являлися повідомлення з посиланням на джерело в уряді Саудівської Аравії, що Алі Абдалла Салех не повернеться в країну.

Нагадаємо, єменська опозиція пообіцяла не допустити повернення в країну президента Алі Абдалли Салеха, який в даний час знаходиться на лікуванні в Саудівській Аравії.

Як заявив лідер опозиційної парламентської партії "Іслах", супротивники Салеха вважають від'їзд глави держави з Ємену початком кінця його "тиранічного корупційного режиму" і будуть з усіх сил намагатися запобігти поверненню президента.

Читайте також:

Американські ЗМІ з’ясували, що США ведуть у Ємені таємну війну

Опозиція Ємену пообіцяла не пускати президента назад в країну

У президента Ємену видалили осколок шрапнелі з грудної клітки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: