Президент Ємену відмовився піти у відставку

В Ємені президент повідомив, що піде лише у тому випадку, якщо зазнає поразки на виборах.

Президент Ємену Алі Абдулла Салех заявив, що ніякі вимоги опозиції не змусять його піти у відставку. Про це він заявив в ході прес-конференції 21 лютого.

"Я піду тільки в одному випадку: якщо зазнаю поразки на виборах", - заявив президент. Алі Абдулла Салех очолює Ємен з 1978 року. Раніше він під тиском опозиції погодився не брати участі у наступних виборах.

Масові виступи опозиції в Ємені почалися в січні 2011 року і з новою силою відновилися в лютому, слідом за тим, як в результаті народних хвилювань своїх постів позбулися президенти Тунісу і Єгипту.

Маніфестанти в Сані, Таїз, Адені та інших єменських містах вимагають відставки президента. Чергова велика демонстрація проходить 21 лютого біля будівлі столичного університету. За оцінками агентств, в ній беруть участь кілька тисяч осіб.

Заява президента Салеха була зроблена незабаром після того, як єменська поліція застрелила учасника демонстрацій в Адені. Всього в цьому місті з 16 лютого загинули 12 людей, більше 70 отримали поранення. У зіткненнях з демонстрантами в Ємені беруть участь не тільки представники поліції та інших правоохоронних структур, але також численні прихильники режиму Салеха.

Читайте також:

Революції в арабському світі вийшли з-під контролю влади

В Ємені повстали студенти: поліція відкрила вогонь

У натовпі демонстрантів в Ємені вибухнула граната

ВідеоПрезидент Ємену відмовився піти у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: