Президент Ємену вперше після поранення виступив на телебаченні

Промова Алі Абдулли Салеха, яка транслювалася на державному телебаченні, була записана кілька днів тому у столиці Саудівської Аравії, де Салех проходить курс лікування.

Президент Ємену Алі Абдулла Салех вперше виступив з промовою на телебаченні після свого поранення 3 червня.

Як повідомляється, промова президента, яка транслювалася на державному телебаченні, була записана кілька днів тому у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, де Салех проходить курс лікування. Президент повідомив, що йому було зроблено більше восьми успішних операцій.

У своєму виступі Салех заявив про готовність до політичного діалогу, зазначивши, що він має проходити в рамках чинної конституції. Разом з тим, він піддав критиці опозицію, яка намагається позбавити його влади, назвавши такі дії "неправильним розумінням демократії".

Салех не повідомив жодної інформації щодо своїх планів повернення до Ємену. Зазначимо, раніше в оточенні президента запевняли, що він невдовзі повернеться до країни.

Як відомо, Алі Абдулла Салех отримав поранення під час артилерійського обстрілу президентського палацу 3 червня. Спочатку з'явилися чутки про його смерть під час обстрілу, потім вони були розвіяні самим президентом, який виступив з радіозверненням.

4 червня Салех відправився на лікування в Саудівську Аравію. Після його від'їзду представники опозиції заявили, що не допустять повернення президента в країну.

Демонстрації з вимогою відставки Салеха, що супроводжуються масовими заворушеннями, тривають в Ємені з кінця січня 2011 року. У травні відбулося різке загострення ситуації. За весь час протистояння в Ємені його жертвами стали кілька сотень людей.

Читайте також:

Влада Ємену втратила контроль над п'ятьма провінціями

У пораненого повстанцями президента Ємену відмовила легеня

Опозиція Ємену пообіцяла не пускати президента назад в країну

У президента Ємену видалили осколок шрапнелі з грудної клітки

ВідеоПрезидент Ємену вперше після поранення виступив на телебаченні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: