Президент Ємену за прикладом Мубарака відмовився від наступних виборів

Президент Ємену Алі Абдалла Салех пообіцяв також, що не буде передавати владу своєму синові.

 Президент Ємену Алі Абдалла Салех заявив, що не збирається переобиратися на черговий термін. Глава держави також пообіцяв, що не буде передавати владу своєму синові.

Як повідомляється, Абдалла Салех заявив про це під час виступу перед парламентарями.

Нагадаємо, Ємен, як і кілька інших країн близькосхідного регіону, охоплений народними хвилюваннями. Маніфестанти вимагають відставки затримався при владі Абдалли Салеха.

Акції протесту в Ємені почалися після повалення президента Тунісу Зін ель-Абідін Бен Алі.

Салех зробив свою заяву на наступний день після аналогічної обіцянки президента Єгипту Хосні Мубарака, яка стала результатом багатоденних масових маніфестацій.

Абдалла Салех перебуває при владі в Ємені з 1978 року. У 1987 році він очолив Єменської Арабської Республіки (Північний Ємен), а після об'єднання Ємену в 1990 році був обраний головою Президентського совета. В 1999 році він переміг на перших прямих президентських виборах і став повноправним главою держави. У 2006 році він був переобраний на другий термін. Президентський термін в Ємені становить сім років.

Ємен - одна з найбідніших арабських країн поряд із Суданом і Мавританією. Безробіття там становить 35 відсотків. Близько половини населення живе менш ніж на два долари в день.

Читайте також:

Слідом за Єгиптом проти президента повстав і Ємен

Мубарак звернувся до Єгипту: історія розсудить, хто був правий

У поваленого президента Тунісу відібрали особистий літак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: