Президента Болгарії намагалися відправити у відставку через касетний скандал

Парламент Болгарії відмовився відправити президента у відставку через касетний скандал.

Парламент Болгарії відмовився підтримати пропозицію про імпічмент президентові країни Георгію Пирванову. Навіть не дивлячись на те, що за пропозицію про імпічмент проголосували 155 з 240 парламентарів, необхідний поріг в 161 голос все ж таки не був подоланий.

Прем'єр-міністр Республіки Болгарія Бойко Борисов і його правоцентристська партія ГЕРБ ("Громадяни за європейський розвиток Болгарії") заявили, що президент країни Пирванов порушив конституцію, опублікувавши свою розмову з міністром фінансів Болгарії Сімеоном Дьянковим.

Крім того, за версією представників ГЕРБ, Дьянков не знав, що його розмова з президентом записувалася на плівку.

Депутатам від ГЕРБ, "Синьої коаліції" і партії "Атака", які одноголосно підтримали пропозицію про усунення президента Болгарії від посади, зібрати необхідної кількості голосів для передачі питання про імпічмент на розгляд Конституційного суду не вдалося.

Дебати в парламенті продовжувалися 31 березня близько чотирьох годин і, за оцінкою політологів, продемонстрували відсутність нормального політичного діалогу між правлячою коаліцією і опозицією, підтвердили ознаки наміченої в країні серйозної політичної кризи.

Читайте також:

В Болгарії шторм залив готелі та змив кілька пляжів

Греція і Болгарія побудують новий газопровід

Болгарія зібралася встановити в себе американську ПРО

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: