Президента Німеччини закидали яйцями біля міської ратуші

У Вісбадені з натовпу біля міської ратуші полетіли два яйця. Одне потрапило у президента, а інше - у прем'єр-міністра.

Президента Німеччини Крістіана Вульфа у четвер 14 квітня у столиці Гессена Вісбадені закидали яйцями. Чоловік з натовпу глядачів кинув у нього сирим яйцем.

Хоча Вульфа встиг прикрити охоронець, у президента виявилися забруднені брюки. Ще одне яйце влучило у прем'єр-міністра Гессена Фолькера Буфа, який зустрічав Вульфа перед будівлею ландтагу гессенського у Вісбадені.

Зловмисник, чоловік середніх років, був затриманий на місці співробітниками служби безпеки. Причина, через яку він вирішив закидати яйцями федерального президента ФРН, невідомі.

Президента відразу ж відвели з площі до будівлі ратуші співробітники охорони.

Нагадаємо, схожий інцидент стався восени минулого року в Дубліні. Колишнього прем'єр-міністра Великобританії Тоні Блера закидали черевиками і яйцями в Дубліні.

Блер приїхав в один з книжкових магазинів, щоб підписати покупцям екземпляри автобіографії. Біля магазину зібрався натовп з приблизно 300 людей, які виступають проти війни в Іраку та Афганістані. Присутні зустріли колишнього главу британського уряду вигуками "Тоні Блер - військовий злочинець ".

Черевики і яйця полетіли в Блера, коли він вийшов з машини. Щоправда, потрапити в ціль демонстрантам не вдалося, оскільки охорона колишнього прем'єра прикривала його парасолями.

Читайте також:

Тоні Блера в Дубліні закидали яйцями й черевиками

Главу іранського МЗС закидали яйцями

Берлусконі закидали яйцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: