Президента Парагваю звинуватили у зґвалтуванні

Коли президент Парагваю був ще єпископом, він нагуляв дітей від трьох (чи навіть чотирьох) жінок.

Президента Парагваю Фернандо Луго звинуватила у зґвалтуванні одна з трьох жінок, які приписують йому батьківство своїх дітей.

27-річна Бенінья Легісамон розповіла в інтерв'ю одній з місцевих радіостанцій, що інцидент стався в 2001 році в маєтку Луго, який на той час був єпископом міста Сан-Педро.

Наступного дня президент дав прес-конференцію, під час якої відмовився визнати свою провину.

У 2009 році три мешканки Парагваю, одна за одною, заявили про те, що Фернандо Луго є батьком їхніх дітей. Першою про те, що народила від нього сина, оголосила 26-річна Вівіана Каррільо. Незабаром Луго визнав своє батьківство.

Наступними з аналогічними заявами виступили Легісамон і 39-річна Дамьяна Ортензія Моран Амарілья. В останніх двох випадках президент своє батьківство не підтвердив, але і не спростував.

Як розповіла Легісамон, позов про визнання Луго батьком її дитини готує ще одна жінка.

У квітні президент виступив із заявою, в якій приніс вибачення у зв'язку з висунутими проти нього звинуваченнями в батьківстві. Проте вже 21 червня чилійська газета El Mercurio опублікувала інтерв'ю Луго, в якому він висловив думку, що "у зв'язку з нещодавніми подіями католицькій церкви варто подумати про доцільність обітниці безшлюбності".

Фернандо Луго був призначений єпископом в 1994 році, проте через 11 років цей сан з себе зняв. У 2008 році він був обраний президентом Парагваю.

Читайте також:

Екс-президент Ізраїлю постав перед судом за зґвалтування

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Американець зґвалтував коханку в прямому ефірі

Віце-президента США шантажують відео, на якому його донька вживає кокаїн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: