Президента Польщі образила неповага до поляків з боку США

Президент Польщі Броніслав Коморовський виразив невдоволення деякими питаннями у анкеті на отримання візи у США.

 Президент Польщі Броніслав Коморовський закликав США позбавити польських громадян необхідності заповнювати анкету на отримання візи в Сполучені Штати через неоднозначні питання, які містяться у ній.

Зокрема, поскаржився Коморовський, в анкеті питається, чи не займався заявник проституцією і чи не був причетний до геноциду.

Коморовський, за його словами, заповнював цю анкету, не дивлячись на статус президента країни-члена Євросоюзу. Він легко відповів на ці питання та не вважав їх образливими.

Проте, за його словами, коли він дійшов до пункту про причетність до терористичної діяльності, його руки "трохи затремтіли".

"Тому що я не хочу брехати. Тому що при комуністичному режимі я вважався терористом, у всякому разі, такі формулювання застосовували проти мене прокурори", - заявив Коморовський.

Президент Польщі закликав анулювати подібні форми, а також взагалі відмовитися від візового режиму.

Громадянам більшості країн Євросоюзу візи для відвідин США не потрібні. Це питання Коморовський підняв у бесіді з президентом Бараком Обамою під час недавнього візиту в США. Він зазначив, що Обама зніяковів, на основі чого глава Польщі зробив висновок, що його колега не знайомий з особливостями анкет, які повинні заповнювати поляки.

Питання про причетність до геноциду, тероризму та іншій незаконній діяльності містяться в анкетах на візи у багато країн. Зокрема, відповіді на ці питання потрібно давати при отриманні візи до Великобританії.

Читайте також:

Українці їздитимуть до Європи без віз вже наступного року

Путін закликав Євросоюз скасувати візи для росіян

Євросоюз скасував візи для Албанії і Боснії

Грузія і Іран скасували візи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: