Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президента Польщі закликали зібрати радбез через реакцію світу на "антибандерівський" закон

Опозиція вважає, що глава держави мусить знайти вихід із складної ситуації.

Українські депутати не плекають намірів ухвалювати "дзеркальний" закон щодо Польщі у відповідь на ініціативу офіційної Варшави оголосити заборону на ідеологію українських націоналістів. Подібне ж планують зробити в Кнессеті держави Ізраїль, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Польська опозиція вважає, що президентові Дуді не вдасться загасити дипломатичний скандал за допомогою звернення до конституційного суду, бо той нічого не змінить у документі, оскільки сам підконтрольний керівній більшості. "Ми хочемо, щоби в Польщі постійно залишалися натовські бази США. Ми за те, щоби тісно співпрацювати з Ізраїлем. Україна є запорукою нашої безпеки на сході. Руйнування одним законом стосунків із трьома державами – це велика дипломатична помилка. Тому вважаю, що президент має скликати раду безпеки і розказати, який має вихід вирішення цієї проблеми", - заявила голова фракції партії Новочесна Катажина Любнауер.

Поки що Ізраїль на офіційному рівні відреагував стримано: у МЗС заявили, що сподіваються, що на момент розгляду справи в конституційному суді вдасться узгодити з польською владою всі скандальні поправки.

Кореспондент ТСН Маргарита Ситник

ВідеоСвіт сколихнуло рішення президента Польщі підписати "бандерівський закон"

Президент Польщі підписав так званий "антибандерівський закон". Дуда таким чином проігнорував заклики української влади та польської опозиції цього не робити. Його застерігали: підпис під скандальним документом, який запроваджує термін "злочини українських націоналістів" і за заперечення цього передбачає кримінальну відповідальність, різко погіршить відносини Києва та Варшави.

Світ сколихнуло рішення президента Польщі підписати "бандерівський закон"

Залиште свій коментар

Вибір редакції